czwartek, 6 grudnia 2012

Nie będę oryginalna - Mikołajki! :)

     Dzisiaj Mikołaj mnie nie odwiedził. Chyba byłam niegrzeczna :) Za to wczoraj pewien Pan mnie uszczęśliwił. Byłam odcięta od Internetu kilka dni i w końcu od wczoraj znów jestem ONLINE :)

     W weekend sprawię sobie jakiś prezent, a przy okazji kupię prezenty dla rodziny. A może odwrotnie: kupię prezenty dla rodziny, a przy okazji sprawię i sobie jakiś mały podarek, co by mi smutno nie było :)

    Oczywiście jak to zawsze przed świętami pojawia się dylemat: co kupić mamie, co kupić tacie, co kupić siostrom, siostrzeńcowi i przede wszystkim Michałowi. Macie jakieś pomysły na coś nietypowego, fajnego i jednocześnie niezbyt drogiego?

No to Kochani mnóstwa prezentów życzę dzisiaj :)11 komentarzy:

 1. U nas moja mama zażyczyła sobie książkę, ojciec torbe z adidasa (to na spółkę z siostrą i mamą się złożymy:) ) siostrę zadowolę kominem na szyje, a babkom kupimy chyba po kalendarzu z naszymi zdjęciami:) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamie co roku kupuję nowe kapcie, zawsze mnie o to prosi;))
  Za to życzenia córek są ogromne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wyjątkowo nie mam pomysłu co siostrze kupic. A zawsze było najłatwiej :):)
  Też jadę w weekend na zakupy. Oby nie skonczyło się na tym że tylko sobie kupię prezent :) A co do bloga to wyłamałam się. Nie wspomniałam o Mikołajkach. I nie ma to nic wspólnego z tym że nic nie dostałam :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pytam się wprost, co moi bliscy chcą. Nie muszę się główkować, a wiem że prezent sprawi radość. Staram się jeszcze coś ekstra dorzucić, żeby nie było braku mojej twórczej inwencji ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Książki to piękne prezenty.

  OdpowiedzUsuń
 6. z prezentami to ja Cu nie pomogę, bo sama mam dylematy:/ Na szczęście częśc prezentów kupiłam jeszcze w pazdzierniku wiec został mi tylko prezent dla M:):)

  OdpowiedzUsuń
 7. To rzeczywiście szczęscie z tym internetem ;) Zarąbisty ten mikołaj z reniferami :D

  OdpowiedzUsuń
 8. haha tez nic nie dostalam w Mikolajki ;p
  omg zycie bez neta to jzu chyba nie dla mnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Prezent dla chłopaka, z tym zawsze jest kłopot ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jeszcze nie zastanawiałam się nad prezentem dla K., nie wiem też co Ci doradzić, bo to łatwe zadanie nie jest, ale myślę, że jak coś Ci się spodoba i pomyślisz w tym momencie o Michale, to na pewno będzie idealny prezent dla Niego :).

  Życzę Ci udanych zakupów, mnie się odechciewa poszukiwań, jak widzę ile ludzi to właśnie robi. Nie lubię tego okresu przedświątecznego. :P

  A grzeczna jesteś, tylko Mikołaj nie trafił do Ciebie:).

  Buziak :*.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też mam zawsze dylematy co kupić na prezent. Dziś nawet zaglądnęłam do Centrum Handlowego, ale nic nie wpadło mi w oko by zakupić:(

  OdpowiedzUsuń